UWAGA! Dołącz do nowej grupy Stargard - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Laureaci konkursu plastycznego „Hanza w kolorze” ogłoszeni


Zakończyła się kolejna edycja konkursu plastycznego organizowanego przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Stargardzie. Uczestnicy, w tym przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, mieli za zadanie stworzyć prace artystyczne związane z Hanzą oraz średniowiecznym Stargardem. Wyróżniono najlepsze prace, które przyniosły wiele emocji oraz zaangażowania ze strony młodych twórców. Poniżej przedstawione są wyniki konkursu oraz zasłużone nagrody dla laureatów.

W kategorii przedszkoli oraz uczniów zerówek, na najwyższym miejscu podium znalazła się Pola Piotrowska z Przedszkola Miejskiego nr 1. Kolejne lokaty zajęły Izabela Pardel oraz Antonina Wojda z PM nr 5, które również zaprezentowały swoje kreatywne umiejętności. Radość z rywalizacji i twórczego wyrażania siebie były widoczne w pracach najmłodszych uczestników.

W szkołach podstawowych, zarówno w klasach I-III, jak i IV-VIII, również wyróżniono znakomite prace. W najstarszej grupie, w której rywalizowała młodzież, I miejsce zajęła Julia Gancarz z SP nr 6. Z kolei w kategoriach klas I-III triumfował Nikita Kaltsov z SP nr 5, obok którego uznano również Hubert Nowaka i Jessicę Matułę za stworzenie równie wartościowych prac. Wreszcie, w szkołach ponadpodstawowych, jury postanowiło przyznać I miejsce Aleksandrze Gilewskiej oraz II miejsce Oliwii Kawie, obie z I LO.

Nie zapomniano również o nagrodzie publiczności, która przypadła Hannie Kwiecień z SP nr 3. Wyniki konkursu pokazują nie tylko talent, lecz także potencjał artystyczny młodych ludzi w Stargardzie. Cieszy fakt, że mieszkańcy miasta mają możliwość podziwiania twórczości swoich rówieśników, co z pewnością będzie inspiracją dla kolejnych edycji tego artystycznego wydarzenia.

Źródło: Urząd Miasta Stargard


Oceń: Laureaci konkursu plastycznego „Hanza w kolorze” ogłoszeni

Średnia ocena:4.53 Liczba ocen:15


Zobacz Także